דבר ראש העיר דבר ראש העיר

תושבים יקרים,

העיר מעלה אדומים ניצבת בפני עידן חדש של צמיחה, פיתוח ושגשוג.

אנו מקדמים  תכניות פיתוח שכונות מגורים חדשות במקביל לפיתוח השכונות הותיקות, הקמת מרכזי תעסוקה מסחר והייטק, פיתוח מבני ציבור וחינוך כלל עירוניים, מערך כבישים ותשתיות ועוד.

פארק אדומים לתעשייה ועסקים במישור אדומים  הוא חלק בלתי נפרד מהעיר, ממוקם באזור התעשייה מישור אדומים.

פארק אדומים לתעשייה ועסקים במישור אדומים מתרחב ומתפתח במהירות, והפך לאחד המבוקשים באזור. השטחים שאנו מציעים לשיווק באזור התעשייה נחטפים במהירות, ויזמים חדשים מגיעים אלינו, כאשר בימים אלה אנו מעניינים גם יזמים שיפתחו אצלנו מפעלי היי-טק.

בימים אלה נבנה האאוטלט הענק 'דיזיין סיטי', שהוא בגודל של פי שניים מקניון מלחה, ובו יהיו מתחמי ענק של עיצוב הבית, ריהוט, אבזור והלבשת הבית, מוצרי חשמל, מתחם מסעדות בגודל 5,000 מ"ר ומקומות בילוי לילדים ולכל המשפחה. היזם מתכנן גם הקמת לונה פארק גדול –לונה כס ,שיהיה היחיד באזור ירושלים וימשוך רבים מירושלים והסביבה לכאן. 

כמו כן, שני יזמים מוכרים בתחום אולמות האירועים בירושלים כבר נמצאים בשלבים מתקדמים של הגשת תכניות ותכנון גני אירועים מפוארים שיוקמו באזור התעשייה, כשהם מדברים על גנים יוקרתיים שיביאו אלינו אירועים וחתונות מכל הארץ.

בפארק שלנו כ 1550 דונם בהם פועלים כ 400 עסקים בקשת רחבה של תחומים, מרכז מסחרי שוקק וקרקעות בגדלים שונים. הפארק הוא מתחם נגיש וחדשני, הצועד יחד אתכם בקדמת הטכנולוגיה ומעניק קרקע פורייה ליצירתיות, יזמות ולפיתוח בתנאים כלכליים משתלמים ביותר. אנו פועלים כל העת לפיתוח חיזוק והרחבת אזור התעשייה ובתוך עשור הכפלנו את כמות המפעלים באזור.

החברה הכלכלית לפיתוח מעלה אדומים המנהלת את הפארק שמה דגש על הקדמה, חדשנות, קיימות ויוזמת כל הזמן פרויקטים שמטרתם שדרוג הפארק לדייריו, בבחינת נגישות, מוביליות, תשתיות, חזות חיצונית ועוד.

אני קורא לכולכם לבוא לבקר ולקנות ממיטב העסקים המספקים שירותים איכותיים ומגוונים לתושבי מעלה אדומים, צפון ירושלים ותושבי הסביבה. כולנו מחזקים את העסקים במעלה אדומים וקונים אצלנו בפארק אדומים לתעשייה ועסקים.

אני קורא ליזמים, תעשיינים, סוחרים, הצטרפו עוד היום למאות העסקים שנהנים מדי-יום מהיתרונות הברורים של פארק התעשייה המתקדם בישראל.

בני כשריאל

ראש העיר